Kontakt Montebello

​Visitationen af patienter til Montebello foregår via Montebellosekretariatet. ​Kontakt derfor dem, hvis du har spørgsmål omkring visitation.​

​​​​

Montebellosekretariatet 

​Kontaktes på telefon 48 29 52 ​10

​Telefontid: 
  • Mandag mellem kl. 13.00-15.00
  • Tirsdag  mellem kl. 9.00-12.00 
  • Torsdag og Fredag mellem kl. 10.00-12-00
  • Bemærk at der ikke er telefontid onsdag

Hvis du har akutte problemer omkring afrejse til Montebello, skal du kontakte Montebello i Spanien på tlf 0034 952 56 90 30
Fax nr. til Montebellosekretariatet 48 29 46 92

Kontakt os​

Øvrige henvendelser

Har du generelle spørgsmål, der ikke indeholder personfølsomme oplysninger, kan du skrive på ​montebello@regionh.dk

​​Kontaktinfo til Montebellosekretariatet i Danmark

Montebellosekretariatet 
Nordsjællands Hospital  
Frederikssundsvej 30 
3600 Frederikssund 

Sekretær 
Lene Bartholdy
tlf. 48 29 52 10


Sekretær
Ninette Melchior Hvidager
tlf. 48 29 52 10

​Kontaktinfo til Montebello i Spanien

Clinica Montebello
Avenida Juan Luis Peralta 30
29639 Benalmadena Pueblo
Spanien
Telefon: (0034) 952 56 90 30
Fax: (0034) 952 44 87 50
Mail: montebello@montebello.es



Lisbeth Mogensen

Konstitueret Afdelingsleder cand.scient.san
Direkte (+34) 952 56 90 30 (lok 089)
Mail: lisbeth.mogensen@montebello.es

Tania Nontcheva
Ledende overlæge
Direkte: (+34) 952 56 90 30 (lok 003)
Mail: tania.nontcheva@montebello.es

Vakant
Leder af klinisk afsnit
Direkte: (+34) 952 56 90 30 (lok 086)
Mail: 

David Gram de Orueta
Leder af administration og reception, cand.merc
Direkte: (+34) 952 56 90 30 (lok 084)
Mail: david.gram@montebello.es 

Mette Bondesen
Leder af rengøringen
Direkte: (+34) 952 56 90 30 (lok 277)
Mail: mette.bondesen@montebello.es

Rafael Cordoba
Leder af Teknisk Afsnit
Direkte: (+34) 952 56 90 30 (lok 276)
Mail: rafael.cordoba@montebello.es
Obs: taler kun spansk

José Arias
Leder af køkken
Direkte: (+34) 952 56 90 30 (lok 078)
Mail: jose.arias@montebello.es
Obs: taler kun spansk


 

 

Redaktør