"Organisering af forbedringer" og "Sundhedsplatformen"

​De to stabe "Organisering af forbedringer" og "Sundhedsplatformen" skal dels varetage forbedringsarbejdet på tværs af afdelingen og ud mod hospitalet samt implementering af Sundhedsplatformen.

​Organisering af forbedringer

Annette Gubi

AC-medarbejder

Tlf. 4829 4863

annette.nissen.gubi@regionh.dk

​Organisering af forbedringer
Camilla Runliden
Konsulent
Tlf. 4829 6061
camilla.runliden@regionh.dk
​Organisering af forbedringer
​Inge Ulriksen
Kvalitetskonsulent
Tlf. 4829 4664
inge.ulriksen@regionh.dk
​Organisering af forbedringer

Morten Brandrup

AC-medarbejder

Mobil: 29 65 93 68

morten.brandrup@regionh.dk

​Organisering af forbedringer
Signe Kristensen
AC-medarbejder
Tlf. 4829 6028
signe.kristensen.01@regionh.dk
​Organisering af forbedringer
Susanne Schunck Andersen
Afdelingssekretær
Tlf. 4829 4862
susanne.schunck.andersen@regionh.dk
​Sundhedsplatormen
Caroline Hartwig-Nolan
Chefkonsulent
Mobil: 24 42 08 30
caroline.hartwig-nolan.01@regionh.dk

​Sundhedsplatformen

​Katrine Kaalund

AC-medarbejder
Mobil: 24 40 83 75
katrine.bundgaard.kaalund.02@regionh.dk
​Sundhedsplatformen
Mette Borrisholt
Sygeplejerske
mette.borrisholt@regionh.dk
​Sundhedsplatformen

Michéle Trier Petersen
Sygeplejerske

Mobil: 29 65 88 84
michele.trier.petersen.01@regionh.dk

​Sundhedsplatformen

Michelle Vrede

Lægesekretær

Mobil: 29 65 91 12

michelle.vestergaard.vrede@regionh.dk

​Sundhedsplatformen

​Nynne Lange Bakkevig

Sygeplejerske

nynne.lange.bakkevig@regionh.dk

​Sundhedsplatformen

Stine Holm Jacobsen

Lægesekretær

Mobil: 20 18 25 93

stine.holm.jacobsen@regionh.dk

​Sundhedsplatformen

Winnie Nørskov Larsen

Specialist

Mobil: 24 21 10 73

winnie.noerskov.larsen@regionh.dk

 


Redaktør